Eko žygis po Ažušilės kraštovaizdžio draustinį

Keliauti pėsčiomis – tai pamatyti ir pažinti aplinką, kurioje kaskart laukia netikėti atradimai.

Maršruto ilgis: 17 kilometrų.

Žygio trukmė: 5-6 valandos.

Turo išskirtinumas: žygio metu keliautojai įgyja autentišką patirtį – patiria kontaktą su gamta, susipažįsta su vietovės istorija ir aktyviai su bendraminčiais praleidžia laiką gryname ore.

Žygio nauda: šiuolaikiniai skubantys žmonės dažnai skundžiasi kokybiško laisvalaikio trūkumu. Kiekvienam yra būtina nors kartą per mėnesį pabėgti nuo miesto triukšmo, rutinos, darbo užduočių ir pasikrauti teigiamos energijos. Šis eko žygis – puikus sveikatos stiprinimo ir streso įveikimo būdas.

Žygio laikas: eko žygiai, pagal pageidavimą, organizuojami visus metus. Lietuva yra unikali savo metų laikais. Keliaujant pėsčiomis galima stebėti skirtingiems metų laikams būdingus reiškinius. Kovą – balandį atbunda upeliukai, pražysta  purienos, plukės. Gegužė žavi pienių vynu. Birželį pamiškės ir palaukės kvepia žemuogėmis. Liepa, rugpjūtis – maudynių ežeruose metas. Rugsėjį pušynuose noksta bruknės. Spalio mėnesį kraštovaizdžio draustinis tiesiog nepakartojamas – medžiai liepsnoja sodriausiomis spalvomis ir atspalviais. Žiemą, jeigu yra pakankamai sniego, galima keliauti slidininkų pramintais takais..