Keliauti pėsčiomis – tai pamatyti ir pažinti aplinką, kurioje laukia netikėti atradimai.

Ignalinos apylinkėse vyksta stebuklai: miškų ošimas užgožia miesto triukšmą, ežerai atgaivina, kalvos išjudina sustingusį kūną, vėjas išvalo galvą ir įpučia naujų idėjų, o kelyje sutiktos Laumės seka pasakas…

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Ekskursija – istorijos pamoka „Kryždirbystė laikmečio verpetuos“
Ekskursijos metu lankomi Stripeikių ir Paalmajo kaimų koplytstulpiai, Vaišniūnų ir Meironių šv. Kazimiero draugijų kryžiai, Palūšės bažnyčios koplyčia, Linkmenų kaimo kryžius.
Ekskursija – istorijos ir nutikimai parko apylinkėse
Aukštaitijos nacionalinis parkas – seniausias ir antras pagal plotą nacionalinis parkas Lietuvoje. Nenuostabu, kad šio krašto vietovės apipintos daugybe legendų, tikrų ir išgalvotų pasakojimų.
Ekskursija po Palūšę ir jos apylinkes
Lankomi objektai : paminklas kompozitoriui M. Petrauskui, Palūšės bažnyčia ir varpinė, Pilkapio ekspozicija, Akmens amžiaus būstas ir daug kt.
Apžvalginė ekskursija (mažasis parko žiedas) po Aukštaitijos nacionalinį parką
Lankomi objektai (Palūšėje) : paminklas kompozitoriui M. Petrauskui, Palūšės bažnyčia ir varpinė, Pilkapio ekspozicija, Akmens amžiaus būstas. Išvykus iš Palūšės link Šakarvos ir kryžkelėje pasukus į Kirdeikių pusę atvykstame prie 1-ojo objekto – Ladakalnio.
Eko žygis po Ažušilės kraštovaizdžio draustinį
Žygio metu keliautojai įgyja autentišką patirtį – patiria kontaktą su gamta, susipažįsta su vietovės istorija ir aktyviai su bendraminčiais praleidžia laiką gryname ore.